درب ضد سرقت

انواع درب ضد سرقت

انواع درب ضد سرقت

دربهای ضد سرقت علاوه بر اینکه مانع ورود سارقین می شود باید از استانداردهای لازم همچون عایق صدا، گرما و سرما طراحی ساخته شده باشند.

درب ضد سرقت باین معناست: دربی که سارقان با هر روشی ازجمله دستکاری یا تخریب قفل درب ، وارد کردن ضربه و یا اهرم کردن و .... نتوانند به داخل منزل، محل کار و ...نفوذ نمایند ومانع از ورود آنها شود.

در نتیجه درب ضد سرقت بایستی از استانداردهای مقاومتی برخوردار باشد یعنی در برابر فشار، برش بر سطح و گوشه های درب مقاوم باشد.

این نوع دربها علاوه براینکه مانع ورود سارقین میشود، باید طبق استانداردهای لازم ،شامل عایق گرما و سرما و صدا طراحی و ساخته شده باشد وهمچنین از استانداردهای محیطی در زمان وقوع حوادث غیرمترقبه برخوردار باشد همچون زلزله و آتش سوزی.

تا به هیچ وجه از ورود نیروهای امدادی و یا خروج افراد در مواقع اضطراری جلوگیری نکند.

درب ضد سرقت ترک در حدود 1 متر،دارای بازشوی مفید می باشند و این مورد درون درب ضد سرقت چینی به 90-92 سانتی متر کاهش یافته است.

البته تعداد اندکی درب ضد سرقت چینی در بازار موجودند که بازشوی 1متر را می توانند تامین کنند.

چارچوب درب ضد سرقت ترک به صورت استاندارد در سایز 115*215 می باشد و داخل دربهای ترک ، ورق فولادی باضخامتی در حدود 0.9 تا 1.5 میلیمتر استفاده شده است.سایز استاندارد چارچوب درب ضد سرقت چینی 105*205 و 105* 210 می باشد و در دربهای ضد سرقت چینی ضخامت ورق فولادی در بازه 0.4 تا 0.8 می باشد.

از سوالات متداول که ذهن خریداران درب ضد سرقت را به خود مشغول کرده، این است که بین درب ضد سرقت چینی و درب ضد سرقت ترک و درب ضد سرقت ایرانی چه تفاوتهایی وجود دارد وعده ای معتقدند تنها تفاوت آنها درکیفیت شان می باشد و ازآنجا که محصولات و کالاهای چینی به وفور وبا کیفیت نامطلوبی در بازار ایران وجود دارند و همچنین دید خوبی نسبت به محصولات ایرانی وجود ندارد اغلب افراد درب ضد سرقت ترک را ازنظر کیفیت بهتر می دانند.

دسته بندی درب های ضد سرقت بر اساس شکل ظاهری و مشخصات فنی موجود در بازار ایران:

  • درب ضد سرقت ترک
  • درب ضد سرقت ایرانی
  • درب ضد سرقت چینیبرچسب‌ها: انواع درب ضد سرقت , درب ضد سرقت ,
+ نوشته شده در  سه شنبه 27 مهر 1395ساعت 17:08  توسط مدیر درب  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]